سانکو > معرفی شرکت > مختصری دریاره شرکت سانکو

مختصری دریاره صنایع آبزیان نیل پارس

شركت آبزيان نيل پارس از سال 1384 بعنوان توليد كننده فعاليت خود را در بخش برج¬هاي خنك¬كن شامل انواع پكينگ، قطره¬گير و همچنين اسپري نازل¬ها آغاز نموده و تاكنون توانسته بعنوان تنها تامين¬كننده داخلی پكينگ¬ها و قطره¬گيرها از جنس پلي پروپيلن(P.P) با دامنه تحمل دمايي حداكثر 120 درجه سانتيگراد در ايران و اتصال صفحات به طريق جوش پلاستيكي(و نه چسب) برطرف كننده نياز بسياري از صنايع بزرگ و كوچك از جمله صنايع پتروشيمي، پالايشگاهي ، نيروگاهي و توليدكنندگان برج¬هاي خنك¬كننده در داخل كشور باشد.

شركت صنایع آبزيان نيل پارس داراي دو كارخانه توليدي با آخرين سيستمهاي توليد و ساخت پكينگ برج خنک کننده و پروفيل¬هاي كامپوزيتي به روش پالتروژن در شهرك صنعتي پرند واقع در حومه تهران و منطقه ويژه پتروشيمي ماهشهر و همچنين يك كارخانه وسيع در حال ساخت در شهرك صنعتي پرند كه بسياري از دستگاهها و تجهيزات آن خريداري شده و در آينده نزديك شاهد بازگشايي آن خواهيم بود ، مي باشد.

اين شركت با اتكا به يك تيم قوي تخصصي- مهندسي براي اولين بار در ايران موفق به دستيابي به تكنولوژي و دانش فني در زمينه طراحي ، ساخت و نصب برج هاي خنك كننده تمام كامپوزيتي با دبي هر سل 6m3/h تا 11000m3/h جهت استفاده در پتروشيمي¬ها ، پالايشگاه¬ها ، نيروگاه¬ها ، صنايع فولاد و ... گرديده است.

همچنين اين شركت داراي يك تيم مجهز و با تجربه در زمينه تعمیر و نوسازی برج¬های خنک کننده با قابليت انجام عمليات در حين پروسس مي باشد.
آدرس صفحه: http://www.coolingtowers.ir/about.aspx
تاریخ چاپ: 4/21/2018 8:33:22 AM
حق كپی © صنایع آبزیان نیل پارس. تمامی حقوق محفوظ است.
لطفا کمی صبر کنید...